O NáS

Zhengzhou winsen electronic technology co., ltd. is a global corporation with cumulative sales volume over 100 million pcs. Společnost má sídlo v číně zhengzhou. Jako jeden z předních světových dodavatelů řešení plynových senzorů nabízí společnost winsen zákazníkům vše, co potřebují, od jednoho zdroje: od senzoru po senzorový modul a jeho celé řešení na různých trzích. Sídlo společnosti winsen je v čínském henanu. Jako jeden z předních světových dodavatelů plynových senzorů poskytuje společnost winsen zákazníkům jedno řešení s jedním stavem. Zjistěte si více o winsenově rozvojové strategii winsen byl založen v zhengzhou, henan v roce2003. Zjistěte si více o naší vývojové historii. Vnímání k realizaci inteligentní interakce všech věcí. Vytvořit bezpečné, ekologické, zdravé a inteligentní pracovní a životní prostředí zjistěte více o našich sesterských společnostech: vytvoření komplexní platformy iot integrované řešení business group

zobrazit více

NOVINářSTVí

Wholesale co2 sensor company

Velkoobchodní společnost co2 sensor vám říká, že senzory oxidu uhličitého jsou široce používány v mnoha oblastech, jako je průmysl, zemědělství, národní obrana, lékařská a zdravotní péče, ochrana životního prostředí a letectví. Velkoobchodní společnost co2 sensor vám říká, že MH-711A je univerzální inteligentní senzor pro detekci co2 ve vzduchu využívající zásadu nedispergního infračerveného (ndir). S vysokou selektivitou, bez závislosti na kyslíku, vysokým výkonem a dlouhou životností má MH-711A také zabudovanou funkci kompenzace teploty.

2023-02-08 zobrazit více

Best co2 sensor company

The best co2 sensor company tells you that assortment of co2 sensors. 1. infrared carbon dioxide sensor: best co2 sensor company tells you that this sensor uses the principle of non-dispersive infrared (ndir) to detect co2 in the air. Má dobrou selektivitu a nemá kyslíkovou závislost. Je široce používán v přítomnosti hořlavosti, výbušného plynu při různých příležitostech.

2023-02-15 zobrazit více

Vůdci oddělení vědy a technologií henan navštívili wisnen

Vůdci oddělení vědy a technologií henan navštívili wisnen

2022-03-18 zobrazit více

Wholesale co2 sensor company

Použití velkoobchodní společnosti s co2 senzorem v inteligentních zemědělských skleníkách. The use of a wholesale co2 sensor company can increase the concentration of carbon dioxide, which can not only significantly improve the photosynthesis efficiency of plants, ale také podporovat fotosyntézu rostlin tím, že rozšiřuje rozsah využití zdroje světla.

2023-03-01 zobrazit více

Laserový metánový senzor pro spuštění! Nový přídavek k rodině hasicích plynových senzorů winsen!

Dne 15. března 2023 vydá winsen electronics dva typy zbrusu nových laserových metánových senzorů. Aktualizovaná technologie, zvýšená síla detekce od winsena!

2023-03-14 zobrazit více

Snímače tlaku mems: začíná diverzifikovaný trh

Snímače tlaku mems: začíná diverzifikovaný trh

2022-04-23 zobrazit více

Aplikace snímače pohybu pir

Senzory pohybu pir lze vidět všude v našem životě. It is widely used in automatic sensing doors, lamps, switches; smart electrical appliances; anti-intrusion alarm systems; intercom systems, etc.

2023-02-07 zobrazit více

Velkoobchodní produkty plynových senzorů mems zavádí volbu citlivosti senzorů

Velkoobchodní produkty plynových senzorů mems vám řeknou o volbě citlivosti senzoru. Obecně je v rámci lineárního rozsahu senzoru žádoucí, aby citlivost senzoru byla co nejvyšší. Velkoobchodní produkty plynových senzorů mems vám řeknou, že pouze když je citlivost vysoká, hodnota výstupního signálu odpovídající změně je relativně velká, což je výhodné pro signál. Je však třeba poznamenat, že citlivost senzoru je vysoká a vnější hluk, který nemá nic společného s měřeným objektem, je snadno míchat, a bude to také zesíleno zosilňovacím systémem, který ovlivní přesnost měření.

2023-03-16 zobrazit více

zobrazit více