MEIST

Zhengzhou Winsen Electronic Technology Co., Ltd. on globaalne ettevõte, mille müügimaht on üle 100 miljoni tk. Ettevõte on peakorter Zhengzhou Hiinas. Maailma üks juhtivatest gaasianduri lahenduste tarnijast, Winsen pakub klientidele kõike, mida nad vajavad ühest allikast: sensorist moodulini ja kogu selle lahendusi erineval turul. Winseni peakorter on Hiinas Henanis. Ühe maailma juhtiva gaasianduri tarnijana pakub Winsen klientidele ühekordse lahenduse Meie eesmärk: juhtida suundumusi Sensor IoT tulevikku. Winseni arengustrateegia Winsen asutati 2003. aastal Zhengzhous, Henanis. Lisateave meie arenguajaloo kohta. Arvamus mõista intelligentset suhtlemist kõigi asjade. Loo ohutu, keskkonnasõbralik, tervislik ja intelligentne töö- ja elukeskkond Lisateave meie õdefirmade kohta: Tervikliku IoT platvormi integreeritud lahenduste moodustamine ärirühm

vaata rohkem

TOODE

vaata rohkem

UUDISED

NDIR metaanisensori eelised kaasaegses gaasi avastamises

Tänapäeva maailmas on ülimalt vajadus usaldusväärsete ja tõhusate gaaside avastamise süsteemide järele. Erinevate andurite hulgas on NDIR metaanisensor intelligentne infrapuna gaasi andur. Käesoleva artikli eesmärk on uurida selle täiustatud anduri eeliseid metaanigaasi avastamisel ja selle laialt levinud rakendus mitmekesisuses keskkonnas. a.

2023-08-31 vaata rohkem

Kutse uurida sensoritehnoloogia ROS GAS EXPO näitusel

26 RAHVUSVAHELINE LOODUSGAASI TOOTMISE JA TEHNOLOOGIA LÄBIVAATAMINE GAASI OSAL

2023-08-25 vaata rohkem

NDIR metaan sensor revolutsioonistab gaasi avastamisel

NDIR metaanisensor, lühike infrapuna metaani andur, tegutseb kaitsjana võimalike gaasiohtude eest. Kasutades infrapuna neeldumise põhimõtteid, mõõdab see sensor metaanigaasi kontsentratsiooni õhus. Selle võrreldamatu täpsus muudab selle asendamatuks vahendiks isegi väiksemate koguste metaani avastamiseks. riskide vähendamine ja kiire reageerimise võimaldamine.

2023-08-25 vaata rohkem

ZRT510 moodul on arenenud külmikunnistuse tehnoloogias

ZRT510 moodul kujutab endast märkimisväärset arengut külmutusainete tundritehnoloogias. Kasutades NDIR põhimõtet, tagab see külmutusainete täpse ja usaldusväärse tuvastamise. Selle selektiivsus tagab, et avastatakse ainult sihtaine; kõrvaldada valenäidud ja suurendada mõõtmiste täpsust. Lisaks muudab mooduli sõltumatus hapnikutasemest selle sobivaks erinevate keskkondade ja rakenduste jaoks.

2023-08-18 vaata rohkem

Infrapuna külmsensori mooduli ZRT510 kasutamine

2023-08-17 vaata rohkem

Pöörduv külmiku jälgimine ZRT510 andurimooduliga

ZRT510 külmutusaensuri moodul kujutab endast paradigma muutust külmutusaine seire tehnoloogias. Oma tasakaalustatud tundlikkuse, kiire reageerimise ja usaldusväärse andmete edastamise suutlikkusega, see tagab tõhusa ja ohutu toimimise lennuettevõtjate süsteemides ja tööstusprotsessides. Temperatuuri kompensatsiooni funktsioon, vastupidavus veeauru häiretele, ja lihtne kasutatav digitaalne kuvar suurendavad veelgi selle väärtust. Koos isekalibreerimise funktsionaalsusega, ZRT510 anduri moodul lihtsustab hooldust, pakkudes samal ajal täpseid ja reaalajasseid andmeid.

2023-08-11 vaata rohkem

Kuidas vesinikusensor töötab?

Sissejuhatus: Kuidas vesinikusensor töötab? Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas vesinikusensor tuvastab seda tuleohtlikku gaasi? Selles artiklis saame vesinikuandurite põnevasse maailma. Uurides nende sisemist tööd, saame paremini mõista nende olulist rolli ohutuse tagamisel erinevates tööstusharudes.

2023-07-28 vaata rohkem

Sensoritehnoloogia aitab kiirendada aruka põllumajanduse arengut

Arukas põllumajandus on uus põllumajandusmudel, mis kasutab kaasaegset tehnoloogiat ja infotehnoloogiat põllumajandustootmise tõhususe ja säästva arengu parandamiseks.

2023-07-19 vaata rohkem

vaata rohkem