درباره ما

ژنگ ژووین وینسن فناوری الکترونیکی کپی، یک شرکت جهانی است که در حدود ۱۰۰ میلیون پی سی است. این شرکت در ژنگزو چین قرار دارد. بعنوان یکی از مهمترین تامین کننده های حسگر گاز وینسن هرچیزی که از یک منبع نیاز دارند به مشتریان ارائه می دهد: از سنسور تا مدول سنسور و کلی راه حل آن در بازار مختلف. مرکز فرماندهی وینسن در هندان، چینه به عنوان يکي از مهاجران سنسور گاز جهان، وينسن راه حلي براي مشتري ها به هدف ما فراهم ميکنه: هدايت روي آينده سنسور ايت بیشتر درباره استراتژی توسعه وینسن یاد بگیرید وینسن در ژنگزو در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد. بیشتر در مورد تاریخ پیشرفتمون یاد بگیرید تصور براي فهميدن تعامل هوشمندانه همه چيز يه گاوصندوق امن و محيطي بسازيد محیط کاری سالم و هوشمندی و زندگی در مورد شرکت های خواهرمان بیشتر یاد بگیر: تشکیل یک گروه تجاری راه حلهای یکپارچه ی جامع IoT

بیشتر ببینید

محصولات

بیشتر ببینید

اخبار

در دنیای امروز نیاز به سیستم های آشکارسازی گاز قابل اعتماد و کاربرد مهمترین است. در میان سنسور های مختلف موجود، سنسور متان NDIR به عنوان یک سنسور گاز مادون قرمز هوشمند است. این مقاله هدف بررسی مزایای این سنسور پیشرفته در تشخیص گاز متان و کاربردهای گسترده آن در محیط متنون است. ها


دعوتنامه برای کشف تکنولوژی حسگر در نمایشگاه ROS GAS EXPO.

بیست و هفتم افسانه ی غیرقانونی و تئولوژی اعتقاد


سنسور متان انقلاب شناسایی گاز میکنه


ماژول ZRT510 در تکنولوژی احساس فریقه پیشرفته

مدول ZRT510 یک پیشرفت قابل توجه در تکنولوژی حساسیت یخچال است. با استفاده از اصل NDIR، تشخيص دقيق و قابل اعتماد يخچال رو فراهم ميکنه انتخاب شدنش مطمئن ميشه که تنها يخچال هدف شناسايي ميشه از بين بردن مطالعات دروغ و افزايش دقت اندازه گيري. علاوه بر این، استقلال این مدول از سطح اکسیژن آن را برای محیط ها و کاربردهای مختلف مناسب می سازد.


انقلابی نظارتی فریقه با ماژول حسگر ZRT510


سنسور هیدروژن چگونه کار می کند

معرفی: سنسور هیدروژن چگونه کار می کند؟ تا حالا فکر کردي که سنسور هيدروژن چطوري اين گاز قابل آتش رو شناسايي ميکنه؟ در این مقاله ، ما در دنیای جذاب سنسور های هیدروژن رسیده ایم . با جستجوی کارهای درونی آنها می توانیم بهتر درک کنیم نقش حیاتی آنها در امنیت در صنایع مختلف.


تکنولوژی حسگر به سرعت توسعه کشاورزی هوشمندان کمک میکند

کشاورزی هوشمند یک مدل جدید کشاورزی است که از تکنولوژی مدرن و فناوری اطلاعات برای بهبود کاربردی تولید کشاورزی و توسعه پایدار استفاده می کند.


بیشتر ببینید