אודות

Zhengzhou Winsen אלקטרוני טכנולוגיה ושות, בע"מ הוא גלובלי תאגיד עם מצטברות מכירות נפח מעל 100 מיליון pcs. החברה שבסיסה Zhengzhou סין. כמו אחד של העולם של ספק מוביל של גז חיישן פתרונות, winsen מציע ללקוחות שהם צריכים ממקור יחיד: מחיישן לחיישן מודול שלה כל פתרונות בשוק שונה. את שבסיסה של Winsen הוא ב הנאן, סין. כמו אחד של העולם של מוביל גז חיישן ספקים, winsen מספק לקוחות עם אחד להפסיק פתרון המטרה שלנו: להוביל את מגמות של חיישן IoT בעתיד. ללמוד יותר על Winsen של פיתוח אסטרטגיה Winsen נוסדה ב Zhengzhou, הנאן ב 2003. ללמוד יותר על ההיסטוריה פיתוח שלנו. תפיסה כדי לממש את אינטראקציה אינטליגנטית של כל דברים. ליצור בטוח, ידידותי לסביבה, בריא אינטליגנטי עבודה וסביבת מגורים ללמוד יותר על שלנו אחות חברות: להרכיב מקיף IoT פלטפורמת משולב פתרונות קבוצה עסקית

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

סיטונאי CO2 חיישן החברה

סיטונאי CO2 חיישן החברה אומר לך פחמן דו חמצני חיישנים הם בשימוש נרחב בתחומים רבים כגון תעשייה, חקלאות, ביטחון לאומי, רפואי ובריאות, הגנת סביבה, וחלל. סיטונאי CO2 חיישן החברה אומר לך MH-711A הוא אוניברסלי סוג אינטליגנטי חיישן כדי לזהות CO2 באוויר מנצל את שאינו נפיצה אינפרא אדום (NDIR) עיקרון. עם סלקטיביות גבוהה, אין תלות בחמצן, ביצועים גבוהים, ותוחלת חיים ארוכות תכונות, MH-711A גם לו מובנה טמפרטורת פיצוי תכונה.

2023-02-08 ראה עוד

הטוב ביותר CO2 חיישן החברה

את הטוב ביותר CO2 חיישן החברה אומר לך מבחר של CO2 חיישנים. 1. אינפרא אדום פחמן דו חמצני חיישן: הטוב ביותר CO2 חיישן החברה אומר לך זה חיישן משתמש בעיקרון של ללא נפיצה אינפרא אדום (NDIR) כדי לזהות CO2 באוויר. זה יש סלקטיביות טובה אין חמצן תלות. זה הוא בשימוש נרחב בנוכחות של דליקות, נפץ גז בהזדמנויות שונות.

2023-02-15 ראה עוד

מנהיגים של הנאן Provincial משרד של מדע וטכנולוגיה ביקר Wisnen

מנהיגים של הנאן Provincial משרד של מדע וטכנולוגיה ביקר Wisnen

2022-03-18 ראה עוד

סיטונאי CO2 חיישן החברה

יישום של סיטונאי CO2 חיישן חברת חכם חקלאי חממות. השימוש סיטונאי CO2 חיישן החברה יכול להגדיל את ריכוז של פחמן דו חמצני, אשר יכול לא רק לשפר באופן משמעותי את יעילות פוטוסינתזה של צמחים, אבל גם לקדם את פוטוסינתזה של צמחים על ידי הרחבת את טווח של אור מקור ניצול.

2023-03-01 ראה עוד

לייזר מתאן חיישן להשיק! תוספת חדשה Winsen של דליק גז חיישן משפחה!

שני סוגים של חדש לגמרי לייזר מתאן חיישני יושק על מרץ 15th, 2023 על ידי winsen אלקטרוניקה. טכנולוגיה מעודכנת, איתור גדל חוזק Winsen!

2023-03-14 ראה עוד

MEMS לחץ חיישנים: את מגוונים שוק מתחיל

MEMS לחץ חיישנים: את מגוונים שוק מתחיל

2022-04-23 ראה עוד

היישום של PIR חיישן תנועה

PIR motion חיישנים ניתן לראות בכל מקום בחיים שלנו. זה הוא בשימוש נרחב אוטומטי חישה דלתות, מנורות, מתגים; חכם מכשירי חשמל; אנטי-אזעקה חדירה מערכות; אינטרקום מערכות, וכו '.

2023-02-07 ראה עוד

סיטונאי MEMS גז חיישן מוצרים להציג את הבחירה של חיישן רגישות

סיטונאי MEMS גז חיישן מוצרים תגיד לך על הבחירה של חיישן רגישות. בדרך כלל, בטווח ליניארי של חיישן, רצוי כי את רגישות של חיישן להיות גבוה ככל האפשר. סיטונאי MEMS גז חיישן מוצרים תגיד לך כי רק כאשר הרגישות היא גבוהה, את ערך של פלט אות המתאים כדי השינוי שנמדד הוא יחסית גדול, אשר הוא מועיל אות כדי תהליך. עם זאת, יש לציין כי את רגישות של חיישן הוא גבוהה, החיצוני רעש כי יש מה לעשות עם האובייקט הנמדד הוא קל לערבב ב, וזה יהיה גם להיות מוגבר על ידי הגברה מערכת, אשר ישפיע על דיוק המדידה.

2023-03-16 ראה עוד

ראה עוד