APIE MUS

Zhengzhou winsen elektroninių technologijų co, ltd. yra pasaulinė korporacija su sukaupta pardavimo apimtis daugiau nei 100 milijonų vnt. Bendrovės būstinė yra čengdžou kinijoje. Kaip vienas iš pirmaujančių pasaulyje dujų jutiklių sprendimų tiekėjų, „ winsen “klientams siūlo viską, ko jiems reikia iš vieno šaltinio: nuo jutiklio iki jutiklio modulio ir jo visais sprendimais skirtingoje rinkoje. Winseno būstinė yra henane, kinijoje. Kaip vienas iš pirmaujančių pasaulyje dujų jutiklių tiekėjų, "winsen" klientams suteikia vieno langelio sprendimą mūsų tikslas: vadovauti jutiklio iot ateities tendencijoms. Sužinokite daugiau apie winsen plėtros strategiją winsen buvo įkurta zhengzhou, henan 2003. Sužinokite daugiau apie mūsų plėtros istoriją. Suvokimas realizuoti protingą visų dalykų sąveiką. Sukurti saugią, ekologišką, sveiką ir pažangią darbo ir gyvenimo aplinką sužinokite daugiau apie mūsų seserines įmones: suformuoti išsamią iot platformą integruotų sprendimų verslo grupė

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Praktinis pir judesio jutiklių pritaikymas

Pir (pasyvaus infraraudonųjų spindulių) judesio jutikliai rado plačias pramonės šakų programas, kad galėtų tiksliai aptikti judesį ekonomiškai efektyviu būdu. "Winsen technology" "pir" judesio jutiklis yra novatoriškas jutiklis, kuris naudoja pažangiausias technologijas, užtikrinančias greitą, tikslų judesio aptikimą įvairiuose scenarijuose.

2023-05-19 Rodyti daugiau

Smart fire sensor sprendimai

2023-05-05 Rodyti daugiau

"Smart city sensor" sprendimai

2023-05-05 Rodyti daugiau

Žemės ūkio ir veisimo jutiklių sprendimai

2023-04-20 Rodyti daugiau

Oro valymo sprendimai

2023-04-17 Rodyti daugiau

Kodėl pir judesio jutikliai yra būtini protingo buitinio prietaiso novatoriams

Transformuokite savo namus į protingą, efektyvią ir saugią erdvę su pir jutikliais. Atraskite pir jutiklių naudą ir pritaikymą mūsų išsamiame vadove ir sužinokite, kaip jie gali pagerinti jūsų protingą buitinę techniką. Nuo judesio suaktyvinto apšvietimo iki energiją taupančios temperatūros kontrolės, pir jutikliai yra namų automatikos žaidimų keitiklis. Pradėkite šiandien ir paimkite savo protingą namus į kitą lygį!

2023-04-13 Rodyti daugiau

Produkto rekomendacija | specialus elektrocheminis deguonies jutiklis medicinos srityje

Medicininis deguonis yra plačiausiai naudojamos medicininės dujos ligoninėse. Jis plačiai naudojamas kliniškai. Jis daugiausia naudojamas šoko gydymui, kurį sukelia tokie veiksniai kaip nuskendimas, azoto rūgštis, kokainas, anglies monoksidas ir kvėpavimo takų raumenų paralyžius. Jis taip pat naudojamas plaučių uždegimo, miokardito, emfizemos ir miokardo disfunkcijos prevencijai.

2023-04-07 Rodyti daugiau

Didmeniniai mems dujų jutiklių produktai pristato jutiklių jautrumo pasirinkimą

Didmeniniai mems dujų jutiklių produktai pasakoja apie jutiklių jautrumo pasirinkimą. Paprastai jutiklio linijiniame diapazone pageidautina, kad jutiklio jautrumas būtų kuo didesnis. Didmeniniai mems dujų jutiklių produktai pasakoja, kad tik tada, kai jautrumas yra didelis, išėjimo signalo vertė, atitinkanti išmatuotą pokytį, yra gana didelė, o tai yra naudinga signalizuoti. Tačiau reikia pažymėti, kad jutiklio jautrumas yra didelis, o išorinis triukšmas, kuris neturi nieko bendro su išmatuotu objektu, yra lengva sumaišyti, ir tai taip pat bus sustiprinta stiprinimo sistema, kuri turės įtakos matavimo tikslumą.

2023-03-16 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau