APIE MUS

Zhengzhou winsen elektroninių technologijų co, ltd. yra pasaulinė korporacija su sukaupta pardavimo apimtis daugiau nei 100 milijonų vnt. Bendrovės būstinė yra čengdžou kinijoje. Kaip vienas iš pirmaujančių pasaulyje dujų jutiklių sprendimų tiekėjų, „ winsen “klientams siūlo viską, ko jiems reikia iš vieno šaltinio: nuo jutiklio iki jutiklio modulio ir jo visais sprendimais skirtingoje rinkoje. Winseno būstinė yra henane, kinijoje. Kaip vienas iš pirmaujančių pasaulyje dujų jutiklių tiekėjų, "winsen" klientams suteikia vieno langelio sprendimą mūsų tikslas: vadovauti jutiklio iot ateities tendencijoms. Sužinokite daugiau apie winsen plėtros strategiją winsen buvo įkurta zhengzhou, henan 2003. Sužinokite daugiau apie mūsų plėtros istoriją. Suvokimas realizuoti protingą visų dalykų sąveiką. Sukurti saugią, ekologišką, sveiką ir pažangią darbo ir gyvenimo aplinką sužinokite daugiau apie mūsų seserines įmones: suformuoti išsamią iot platformą integruotų sprendimų verslo grupė

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Ndir metano jutiklio privalumai šiuolaikiniame dujų aptikime

Šiandieniniame pasaulyje svarbiausia yra patikimų ir efektyvių dujų aptikimo sistemų poreikis. Tarp įvairių turimų jutiklių ndir metano jutiklis išsiskiria kaip intelektualus infraraudonųjų spindulių dujų jutiklis. Šiame straipsnyje siekiama ištirti šio pažangių jutiklio privalumus nustatant metano dujas ir jo platų taikymą įvairiose aplinkose.

2023-08-31 Rodyti daugiau

Kvietimas ištirti jutiklių technologiją ros gas expo parodoje

26-oji tarptautinė specializuota gamtinių dujų pramonės ir technologijų paroda dujų įrenginiams

2023-08-25 Rodyti daugiau

Ndir metano jutiklis, trumpas nedispersyvus infraraudonųjų spindulių metano jutiklis, veikia kaip gynėjas nuo galimų dujų pavojų. Naudojant infraraudonųjų spindulių absorbcijos principus, šis jutiklis matuoja metano dujų koncentraciją ore. Dėl neprilygstamo tikslumo jis yra būtinas įrankis aptikti net nedidelius metano kiekius, sumažinti riziką ir leisti greitai reaguoti.

2023-08-25 Rodyti daugiau

„ Zrt510 “modulis yra šaldymo skysčio jutimo technologijos pažanga

Zrt510 modulis yra reikšmingas šaldymo skysčio jutimo technologijos pažanga. Naudojant ndir principą, jis užtikrina tikslų ir patikimą šaldytuvų aptikimą. Jo selektyvumas užtikrina, kad būtų aptiktas tik tikslinis šaldytuvas, pašalinant klaidingus rodmenis ir padidinant matavimų tikslumą. Be to, modulio nepriklausomybė nuo deguonies lygio daro jį tinkamą įvairioms aplinkoms ir programoms.

2023-08-18 Rodyti daugiau

Infraraudonųjų spindulių šaldytuvo jutiklio modulio zrt510 taikymas

"Winsen" sukurtas infraraudonųjų spindulių šaldytuvo jutiklio modulis zrt510 turi platų pritaikymą įvairiose pramonės šakose, įskaitant hvac (šildymas, ventiliacija ir oro kondicionierius), oro kondicionavimas ir šaldymo įranga. Šis pažangiausias jutiklio modulis yra skirtas aptikti ir išmatuoti r454b šaldymo dujų koncentraciją, todėl tai yra būtinas įrankis užtikrinti saugumą ir efektyvumą šiuose sektoriuose.

2023-08-17 Rodyti daugiau

Revoliucija šaldymo skysčio stebėjimas su zrt510 jutiklio moduliu

Zrt510 šaldytuvo jutiklio modulis atspindi šaldymo skysčio stebėjimo technologijos paradigmos poslinkį. Be savo jautrumo, greito reagavimo ir patikimų duomenų perdavimo galimybių, jis užtikrina efektyvų ir saugų veikimą švok sistemose ir pramoniniuose procesuose. Temperatūros kompensavimo funkcija, atsparumas vandens garų trukdžiams ir lengvai naudojamas skaitmeninis ekranas dar labiau padidina jo vertę. Kartu su savaiminio kalibravimo funkcionalumu zrt510 jutiklio modulis supaprastina techninę priežiūrą, tuo pačiu užtikrinant tikslius ir realaus laiko duomenis.

2023-08-11 Rodyti daugiau

Kaip veikia vandenilio jutiklis

Įvadas: kaip veikia vandenilio jutiklis? Ar jūs kada nors susimąstėte, kaip vandenilio jutiklis aptinka šią degią dujas? Šiame straipsnyje mes pasinersime į įspūdingą vandenilio jutiklių pasaulį. Tyrinėdami jų vidinį darbą, galime geriau suprasti jų svarbų vaidmenį užtikrinant saugumą įvairiose pramonės šakose.

2023-07-28 Rodyti daugiau

Jutiklių technologija padeda paspartinti protingo žemės ūkio plėtrą

Protingas žemės ūkis yra naujas žemės ūkio modelis, kuriame naudojamos modernios technologijos ir informacinės technologijos, siekiant pagerinti žemės ūkio gamybos efektyvumą ir tvarią plėtrą.

2023-07-19 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau