PAR 

Zhengzhou winsen electronic technology co, ltd. ir globāla korporācija ar kopējo pārdošanas apjomu vairāk nekā 100 miljoni gab. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas zhengzhou ķīnā. Kā viens no pasaules vadošajiem gāzes sensoru risinājumu piegādātājiem, winsen piedāvā klientiem visu, kas viņiem nepieciešams no viena avota: no sensora līdz sensoru modulim un visiem tās risinājumiem dažādos tirgos. Winsena galvenā mītne atrodas henanā, ķīnā. Kā viens no pasaules vadošajiem gāzes sensoru piegādātājiem, winsen nodrošina klientiem vienu pieturas risinājumu mūsu mērķis: vadīt sensoru iot nākotnes tendences. Uzziniet vairāk par winsen attīstības stratēģiju winsen tika dibināts zhengzhou, henan 2003. Uzziniet vairāk par mūsu attīstības vēsturi. Uztvere, lai realizētu visu lietu inteliģentu mijiedarbību. Izveidot drošu, videi draudzīgu, veselīgu un inteliģentu darba un dzīves vidi uzzināt vairāk par mūsu māsas uzņēmumiem: veidojot visaptverošu iot platformu integrētie risinājumi biznesa grupa

skatīt vairāk

NEWS

Vairumtirdzniecība co2 sensoru uzņēmums

Vairumtirdzniecības co2 sensoru uzņēmums stāsta, ka oglekļa dioksīda sensori tiek plaši izmantoti daudzās jomās, piemēram, rūpniecībā, lauksaimniecībā, valsts aizsardzības, medicīnas un veselības aprūpes, vides aizsardzības un kosmiskās aviācijas. Vairumtirdzniecības co2 sensoru uzņēmums stāsta, ka MH-711A ir universāla tipa viedo sensoru, lai atklātu co2 gaisā, izmantojot nedispersīvo infrasarkano (ndir) principu. Ar augstu selektivitāti, bez skābekļa atkarības, augstu veiktspēju un ilgu dzīves ilgumu, MH-711A ir arī iebūvēta temperatūras kompensācijas funkcija.

2023-02-08 skatīt vairāk

Labākais co2 sensoru uzņēmums

Labākais co2 sensoru uzņēmums jums stāsta, ka sortiments co2 sensori. 1. infrasarkano oglekļa dioksīda sensoru: labākais co2 sensoru uzņēmums stāsta, ka šis sensors izmanto principu nedispersīva infrasarkano (ndir), lai atklātu co2 gaisā. Tam ir laba selektivitāte un nav atkarības no skābekļa. To plaši izmanto, klātbūtnē uzliesmojamības, sprāgstgāzes dažādos gadījumos.

2023-02-15 skatīt vairāk

Henan provinces zinātnes un tehnoloģiju departamenta vadītāji apmeklēja wisnen

Henan provinces zinātnes un tehnoloģiju departamenta vadītāji apmeklēja wisnen

2022-03-18 skatīt vairāk

Wholesale CO2 sensor company

Vairumtirdzniecības co2 sensoru uzņēmuma pielietošana viedās lauksaimniecības siltumnīcās. Vairumtirdzniecības co2 sensoru uzņēmuma izmantošana var palielināt oglekļa dioksīda koncentrāciju, kas var ne tikai ievērojami uzlabot augu fotosintēzes efektivitāti, bet arī veicināt augu fotosintēzi, paplašinot gaismas avotu izmantošanas diapazonu.

2023-03-01 skatīt vairāk

Divu veidu pavisam jaunu lāzera metāna sensori tiks uzsākti 2023. gada 15. martā ar winsen electronics. Atjaunināta tehnoloģija, palielināta atklāšanas izturība no winsen!

2023-03-14 skatīt vairāk

Mems spiediena sensori: sākas daudzveidīgā tirgus

Mems spiediena sensori: sākas daudzveidīgā tirgus

2022-04-23 skatīt vairāk

Pielietojums pir kustības sensoru

Pir kustības sensorus var redzēt visur mūsu dzīvē. To plaši izmanto automātiskās uztveršanas durvis, lampas, slēdži; gudras elektriskās ierīces; signalizācijas sistēmas pret iekļūšanu; domofona sistēmas utt.

2023-02-07 skatīt vairāk

Vairumtirdzniecības mems gāzes sensoru produkti iepazīstina ar sensoru jutības izvēli

Vairumtirdzniecības mems gāzes sensoru produkti stāsta par sensoru jutības izvēli. Parasti sensora lineārā diapazonā ir vēlams, lai sensora jutība būtu pēc iespējas augstāka. Vairumtirdzniecības mems gāzes sensoru produkti stāsta, ka tikai tad, kad jutība ir augsta, izejas signāla vērtība, kas atbilst izmērītajam pārmaiņam, ir samērā liela, kas ir izdevīgi signālam apstrādāt. Tomēr jāatzīmē, ka sensora jutība ir augsta, un ārējais troksnis, kam nav nekāda sakara ar izmērīto objektu, ir viegli sajaukt, un to pastiprinās arī pastiprināšanas sistēma, kas ietekmēs mērījumu precizitāti.

2023-03-16 skatīt vairāk

skatīt vairāk