PAR 

Zhengzhou winsen electronic technology co, ltd. ir globāla korporācija ar kopējo pārdošanas apjomu vairāk nekā 100 miljoni gab. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas zhengzhou ķīnā. Kā viens no pasaules vadošajiem gāzes sensoru risinājumu piegādātājiem, winsen piedāvā klientiem visu, kas viņiem nepieciešams no viena avota: no sensora līdz sensoru modulim un visiem tās risinājumiem dažādos tirgos. Winsena galvenā mītne atrodas henanā, ķīnā. Kā viens no pasaules vadošajiem gāzes sensoru piegādātājiem, winsen nodrošina klientiem vienu pieturas risinājumu mūsu mērķis: vadīt sensoru iot nākotnes tendences. Uzziniet vairāk par winsen attīstības stratēģiju winsen tika dibināts zhengzhou, henan 2003. Uzziniet vairāk par mūsu attīstības vēsturi. Uztvere, lai realizētu visu lietu inteliģentu mijiedarbību. Izveidot drošu, videi draudzīgu, veselīgu un inteliģentu darba un dzīves vidi uzzināt vairāk par mūsu māsas uzņēmumiem: veidojot visaptverošu iot platformu integrētie risinājumi biznesa grupa

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Ndir metāna sensora priekšrocības mūsdienu gāzes atklāšanā

Mūsdienu pasaulē nepieciešamība pēc uzticamām un efektīvām gāzes noteikšanas sistēmām ir ārkārtīgi svarīga. Starp dažādiem pieejamajiem sensoriem ndir metāna sensors izceļas kā inteliģents infrasarkanais gāzes sensors. Šis raksts mērķis ir izpētīt šīs progresīvās sensora priekšrocības metāna gāzes atklāšanā un tā plašu pielietojumu dažādās vidēs.

2023-08-31 skatīt vairāk

Aicinājums izpētīt sensoru tehnoloģiju ros gas expo izstādē

26. starptautiskā specializētā dabasgāzes rūpniecības un tehnoloģiju izstāde gāzes iekārtām

2023-08-25 skatīt vairāk

Ndir metāna sensors revolucionē gāzu noteikšanu

2023-08-25 skatīt vairāk

Zrt510 modulis ir attīstība dzesēšanas šķidruma uztveršanas tehnoloģijas

Zrt510 modulis ir ievērojams sasniegums dzesēšanas šķidruma uztveršanas tehnoloģijā. Izmantojot ndir principu, tas nodrošina precīzu un uzticamu atklāšanu aukstuma. Tā selektivitāte nodrošina, ka tiek atklāts tikai mērķa dzesēšanas līdzeklis, novēršot viltus rādījumus un uzlabojot mērījumu precizitāti. Turklāt moduļa neatkarība no skābekļa līmeņiem padara to piemērotu dažādām vidēm un pielietojumiem.

2023-08-18 skatīt vairāk

Infrasarkanā dzesētāja devēja moduļa zrt510 pielietošana

Infrasarkano dzesēšanas devēju modulis zrt510, ko izstrādājis winsen, ir plašs pielietojums dažādās nozarēs, tostarp hvac (apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas), gaisa kondicionēšanas un saldēšanas iekārtu. Šis progresīvākais sensoru modulis ir paredzēts, lai noteiktu un izmērītu r454b dzesēšanas gāzes koncentrāciju, padarot to par neaizstājamu rīku drošībai un efektivitātei šajās nozarēs.

2023-08-17 skatīt vairāk

Pagrieziena aukstuma monitorings ar zrt510 sensoru moduli

Zrt510 dzesētāja sensora modulis pārstāv paradigmas maiņu aukstuma monitoringa tehnoloģijā. Ar savu nepārspējamu jutību, ātru reakciju un uzticamu datu pārraides spēju tas nodrošina efektīvu un drošu darbību švac sistēmās un rūpnieciskajos procesos. Temperatūras kompensācijas funkcija, izturība pret ūdens tvaika traucējumiem un viegli lietojams digitālais displejs vēl vairāk uzlabo tās vērtību. Apvienojumā ar paškalibrēšanas funkcionalitāti, zrt510 sensoru modulis vienkāršo apkopi, vienlaikus nodrošinot precīzus un reālā laika datus.

2023-08-11 skatīt vairāk

Kā darbojas ūdeņraža sensors

Ievads: kā darbojas ūdeņraža sensors? Vai esat kādreiz brīnījies, kā ūdeņraža sensoru atklāj šo uzliesmojošo gāzi? Šajā rakstā mēs iedziļināsimies ūdeņraža sensoru aizraujošajā pasaulē. Izpētot to iekšējo darbību, mēs varam labāk saprast to svarīgo lomu drošības nodrošināšanā dažādās nozarēs.

2023-07-28 skatīt vairāk

Sensoru tehnoloģija palīdz paātrināt viedās lauksaimniecības attīstību

Viedā lauksaimniecība ir jauns lauksaimniecības modelis, kas izmanto mūsdienu tehnoloģijas un informācijas tehnoloģijas, lai uzlabotu lauksaimniecības ražošanas efektivitāti un ilgtspējīgu attīstību.

2023-07-19 skatīt vairāk

skatīt vairāk