O NÁS

Zhengzhou winsen electronic technology co, ltd. je globálna spoločnosť s kumulatívnym objemom predaja viac ako 100 miliónov ks. Spoločnosť má sídlo v číne zhengzhou. Ako jeden z popredných svetových dodávateľov plynových senzorových riešení ponúka spoločnosť winsen zákazníkom všetko, čo potrebujú od jedného zdroja: od snímača po senzorový modul a jeho celé riešenia na rôznych trhoch. Sídlo winsenu je v čínskom henane. Ako jeden z popredných svetových dodávateľov plynu, winsen poskytuje zákazníkom s one-stop riešenie náš cieľ: viesť trendy snímača iot budúcnosti. Dozviete sa viac o winsenovej rozvojovej stratégie winsen bol založený v zhengzhou, henan v roku 2003. Dozviete sa viac o našej histórii vývoja. Vnímanie realizovať inteligentnú interakciu všetkých vecí. Vytvorenie bezpečného, ekologického, zdravého a inteligentného pracovného a životného prostredia dozviete sa viac o našich sesterských spoločnostiach: vytvorenie komplexnej platformy iot integrované riešenia business group

vidieť viac

Správy

Veľkoobchod co2 senzor spoločnosť

Veľkoobchod co2 senzor spoločnosť vám hovorí, že senzory oxidu uhličitého sú široko používané v mnohých oblastiach, ako je priemysel, poľnohospodárstvo, národná obrana, lekárska a zdravotná starostlivosť, ochrana životného prostredia, a letectvo. Veľkoobchod co2 senzor spoločnosť vám hovorí, že MH-711A je univerzálny typ inteligentný senzor na detekciu co2 vo vzduchu s využitím non-dispersive infrared (ndir) princípu. S vysokou selektivitou, bez závislosti na kyslíku, vysokým výkonom a dlhou životnosťou, MH-711A má tiež vstavaný funkciu kompenzácie teploty.

2023-02-08 vidieť viac

Najlepšie co2 senzor spoločnosť

Najlepšia spoločnosť co2 senzorov vám hovorí, že sortiment co2 senzorov. 1. infračervený snímač oxidu uhličitého: najlepšia spoločnosť co2 snímača vám hovorí, že tento snímač používa princíp nedisperzívneho infračerveného (ndir) na detekciu co2 vo vzduchu. Má dobrú selektivitu a žiadnu kyslíkovú závislosť. Je široko používaný v prítomnosti horľavosti, výbušného plynu pri rôznych príležitostiach.

2023-02-15 vidieť viac

Vodcovia henan provinčné oddelenie vedy a technológie navštívili wisnen

Vodcovia henan provinčné oddelenie vedy a technológie navštívili wisnen

2022-03-18 vidieť viac

Veľkoobchod co2 senzor spoločnosť

Aplikácia veľkoobchodnej spoločnosti co2 senzorov v inteligentných poľnohospodárskych skleníkoch. Použitie veľkoobchodnej spoločnosti co2 senzor môže zvýšiť koncentráciu oxidu uhličitého, ktorý môže nielen výrazne zlepšiť účinnosť fotosyntézy rastlín, ale tiež podporovať fotosyntézu rastlín rozšírením rozsahu využitia svetelného zdroja.

2023-03-01 vidieť viac

Laserový metánový senzor na spustenie! Nový prírastok do rodiny horľavých plynových senzorov winsen!

Dva typy úplne nových laserových metánových senzorov bude spustený 15. marca 2023 spoločnosťou winsen electronics. Aktualizovaná technológia, zvýšená pevnosť detekcie od winsena!

2023-03-14 vidieť viac

Snímače tlaku mems: začína diverzifikovaný trh

Snímače tlaku mems: začína diverzifikovaný trh

2022-04-23 vidieť viac

Aplikácia snímača pohybu pir

Pir snímače pohybu možno vidieť všade v našom živote. Je široko používaný v automatických snímacích dverách, svietidiel, spínačov; inteligentných elektrických spotrebičov; poplachových systémov proti vniknutiu; interkomových systémov atď.

2023-02-07 vidieť viac

Veľkoobchodné produkty mems gas sensor predstavujú výber senzorovej citlivosti

Veľkoobchodné produkty mems plynových senzorov vám rozprávajú o výbere senzorovej citlivosti. Vo všeobecnosti je v rámci lineárneho rozsahu snímača žiaduce, aby bola citlivosť snímača čo najviac vysoká. Veľkoobchodné produkty mems plynových senzorov vám hovoria, že iba vtedy, keď je citlivosť vysoká, hodnota výstupného signálu zodpovedajúceho nameranej zmene je relatívne veľká, čo je výhodné pre signál na proces. Treba však poznamenať, že citlivosť snímača je vysoká a vonkajší hluk, ktorý nemá nič spoločného s nameraným objektom, sa ľahko mieša, a to bude tiež zosilnený zosilňovacím systémom, ktorý bude mať vplyv na presnosť merania.

2023-03-16 vidieť viac

vidieť viac