HAKKıNDA

Zhengzhou winsen elektronik technology co, ltd. 100 milyon adet üzerinde kümülatif satış hacmi ile küresel bir şirkettir. Şirket zhengzhou çin'de merkezi. Dünyanın önde gelen gaz sensörü çözümleri tedarikçilerinden biri olan winsen, müşterilere tek bir kaynaktan ihtiyaç duydukları her şeyi sunuyor: sensörden sensör modülüne ve tüm çözümlerini farklı pazarlarda. Winsen'in merkezi henan, çin'de. Dünyanın önde gelen gaz sensörü tedarikçilerinden biri olan winsen, müşterilere tek elden bir çözüm sunuyor. amacımız: sensör iot geleceğinin trendlerini yönlendirmek. Winsen'in geliştirme stratejisi hakkında daha fazla bilgi edinin winsen 2003 yılında zhengzhou, henan'da kuruldu. Geliştirme geçmişimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Her şeyin akıllı etkileşimini gerçekleştirmek için algı. Güvenli, çevre dostu, sağlıklı ve akıllı bir çalışma ve yaşam ortamı yaratın kardeş şirketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin: kapsamlı bir iot platformu entegre çözümler iş grubu oluşturma

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Pir hareket sensörlerinin pratik uygulamaları

Pir (pasif kızılötesi) hareket sensörleri, hareketi uygun maliyetli bir şekilde doğru bir şekilde tespit edebilmeleri için endüstriler arasında geniş uygulamalar bulmuştur. Winsen teknolojisi'nin pir hareket sensörü, çeşitli senaryolarda hızlı ve hassas hareket algılama sağlamak için en son teknolojiyi kullanan yenilikçi bir sensördür.


Akıllı yangın sensörü çözümleri


Akıllı şehir sensörü çözümleri


Tarım ve üreme sensörü çözümleri


Hava arıtma çözümleri


Akıllı ev aletleri yenilikçileri için neden pir hareket sensörleri gereklidir

Evinizi pir sensörleriyle akıllı, verimli ve güvenli bir alana dönüştürün. Kapsamlı kılavuzumuzdaki pir sensörlerinin avantajlarını ve uygulamalarını keşfedin ve akıllı ev aletlerinizi nasıl geliştirebileceklerini öğrenin. Hareket aktif aydınlatmadan enerji verimli sıcaklık kontrolüne kadar, pir sensörleri ev otomasyonu için bir oyun değiştiricidir. Bugün başlayın ve akıllı evinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!


Ürün tavsiyesi | tıbbi alan için özel elektrokimyasal oksijen sensörü

Tıbbi oksijen, hastanelerde en yaygın kullanılan tıbbi gazdır. Klinik olarak yaygın olarak kullanılır. Esas olarak boğulma, zararlı asit, kokain, karbon monoksit ve solunum kas felci gibi faktörlerin neden olduğu şok tedavisi için kullanılır. Ayrıca pneumonia moni, miyokardit, anfizem ve miyokardiyal disfonksiyonun önlenmesi için de kullanılır.


Toptan mems gaz sensörü ürünleri sensör hassasiyeti seçimini tanıtmak

Toptan mems gaz sensörü ürünleri size sensör hassasiyeti seçimi hakkında bilgi verir. Genellikle, sensörün doğrusal aralığı içinde, sensörün duyarlılığının mümkün olduğunca yüksek olması arzu edilir. Toptan mems gaz sensörü ürünleri, sadece hassasiyet yüksek olduğunda, ölçülen değişime karşılık gelen çıkış sinyalinin değeri nispeten büyüktür, bu da işlemek için sinyal vermek için faydalıdır. Bununla birlikte, sensörün hassasiyetinin yüksek olduğu ve ölçülen nesneyle hiçbir ilgisi olmayan dış gürültünün karıştırılması kolay olduğu ve ölçüm doğruluğunu etkileyecek amplifikasyon sistemi tarafından da güçlendirileceği belirtilmelidir.


daha fazla göster